Apie mus

Du geniai – tai mediniai aksesuarai, skirti įvairaus amžiaus moterims ir vyrams. Tai unikalūs papuošalai, kurie yra pagaminti iš natūralios medienos, o pats gamybos principas ypatingas tuo, kad šių medinių papuošalų detalės ypatingos, surinktos su dideliu atsidavimu, meile bei išlikusiu gaiviu medžio kvapu. Visos medinių laikrodžių detalės yra kruopščiai surenkamis rankomis, todėl kiekvienas papuošalas turi daug didesnį sąryšį su žmogumi. Šie mediniai papuošalai turi didelį sąryšį su gamta, natūralumu, dera prie kiekvieno individualaus stiliaus.

Mediniai aksesuarai yra gaminami iš natūralios, ekologiškos medienos. Saulės akiniai gaminami su poliarizuotais lęšiais. Mediniai laikrodžiai pasižymi itin kokybiškais Japoniškais Miyota 2035 mechanizmais.

Mediniai laikrodžiai bei mediniai saulės akiniai – tai unikalus įvaizdis, naujas pojūtis, dovana sau, draugui, antrai pusei.

 

rankų darbo mediniai aksesuarai, skirti moterims ir vyrams

MES VISADA ATVIRI BENDRADARBIAVIMUI

KLAUSIMAI

Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti sąvąjį  išsvajotąjį aksesuarą

ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

 1-2 darbo dienos. Esant poreikiui gauti siuntą kitais pristatymo būdais informuokite mus ir mes būtinai rasime bendrą sprendimą.

PRISTATOME Į UŽSIENĮ

 Norintys pasipuošti mūsų aksesuarais užsienyje gali tai drąsiai padaryti! Susisiekite su mumis dėl pristatymo ir mes pasirūpinsime, kad kuo greičiau gautumėte sąvąjį medinį aksesuarą

Norite dirbti kartu?